Značka Beast

je projekt dvou nadšenců a jejich rodin. Proč Beast? Protože kola nás prostě baví. Vzpomeň si na ten pocit, kdy jedeš na maximum trailem, ohýbáš bike do zatáčky, skáčeš a dupeš co to dá. Každý bajker dává v tu chvíli do jízdy svoje pravé já, pustí uzdu té svojí bestii a v tu chvíli naplno žije. Chceme ať jízda na Beastu vyvolává ten rohlík na tváři, tu pravou radost kdy si užíváš adrenalin, bavíš se, dřeš a baví tě každý metr jízdy.

Došli jsme k názoru, že v dnešní době nemá cenu objevovat objevené. Proto jsme vybrali osvědčené technické řešení, které se nám líbí vlastnostmi, progresivitou a vzhledem. Obratnost, hravost, tuhost, akcelerace, rychlost a obrovská porce zábavy - to je Beast. Vytvořili jsme osobitý, jednoduše rozpoznatelný, moderní design karbonového trailbiku. Jsme vlastnostmi natolik nadšení, že jsme se rozhodli pro přípravu hliníkového endura s podobnými vlastnostmi. Chceme se jednoduše bavit...

 

Beast Hunter

Čistá radost z jízdy po trailu. Ať je jakkoliv zákeřný nebo má flow, Hunter si s ním poradí. Tuhý karbonový rám s neobvyklým tvarováním a progresivním chodem zadní stavby. Plovoucí uchycení tlumiče (Floating suspension system) stlačuje tlumič z obou stran a plynule žehlí nezávisle na brždění a přitom poskytuje dostatek opory pro opravdu divokou jízdu. Vynikající akceleraci a nízkou váhu oceníš při stoupání nebo výletu, kdy není problém stačit partě v upnutých dresech a z kopce dolů proženeš leckteré enduro. Geometrie je namíchána s ohledem na živost a obratnost 27,5 kol a přitom poskytuje dostatek stability a zdvihu pro náročnější jezdce.

Na Hunteru záleží jen na tobě, koho si na trailu ulovíš.

Champagne Red

Geometrie Hunter

 
 

Chceš ho otestovat

Nezajímají tě čísla nebo ti naopak sedí a jsi zvědavý jak to jezdí? Celé jaro až do prázdnin nás můžeš najít na akcích a závodech. Na většině bude možné si kolo po domluvě zkusit, raději nám ale napiš a domluvíme se. Napiš nebo zavolej a rádi tě přivítáme u nás v Blansku a provedeme našimi oblíbenými místy v okolí. Moc rádi se totiž taky svezeme...

 
Antracit green

Chceš se vozit na Beastu?

 

Shop je ještě v přípravě, ale můžeme ti nabídnout individuální stavbu. Napiš nám na chci@beast-bikes.com nebo zavolej +420 728 581 532

Můžeš si vybrat z několika možností:

Beast Hunter set 1
 • Rám s tlumičem v jedné z barevných variant
 • Rock Shox Super Deluxe

Cena: 39 490 vč. DPH

 
Beast Hunter set 2
 • Rám s tlumičem v jedné z barevných variant
 • Rock Shox Super Deluxe
 • Zadní osa Syntace X12
 • Rock Shox Pike RCT3 150mm
 • Rock Shox Reverb (zdvih dle velikosti rámu)
Cenová nabídka na vyžádání
 
Beast Hunter set 3
 • Rám s tlumičem v jedné z barevných variant
 • Rock Shox Super Deluxe
 • Zadní osa Syntace X12
 • Rock Shox Pike RCT3 150mm
 • Rock Shox Reverb (zdvih dle velikosti rámu)
 • Unikátní karbonové záplety Quai ISOS 27,5 PRO+
Cenová nabídka na vyžádání
 
Beast Hunter komplet

Kompletní kolo v sestavě dle domluvy.

Ke všem setům dostaneš speciální nabídku na karbonové záplety Quai ISOS 27,5 PRO+

Svého Beasta můžeš za příplatek mít i v individuálním lakováni podle svého návrhu. Cena od 10 tisíc korun podle obtížnosti.

 

Beast Soul

Opravdová bestie, enduro zbraň, kterou nic nezastaví. 29 palcová kola, 150mm zdvihu, 65,5°položená hlava zaručují hladký průlet jakýmkoliv terénem. Progresivní chod FSS zavěšení se nenechá rozhodit žádným terénem na který při sjezdu narazíš. Rychleji, agresivněji a přitom neuvěřitelně efektivně při šlapání. Soul je ztělesněním všeho co od endura chceme. Nyní je tenhle mastodont v testování a zkusit si ho můžeš i ty. Stačí si domluvit s námi vyjížďku.

 

Geometrie Soul

 
 

Kontakty

Chceš vědět víc, domluvit si testování, projet se s námi nebo jít na pivo? Napiš nám na email nebo zavolej. Když se náhodou nedovoláš, nic se neděje, zavoláme ti zpět.

Bee Biker s.r.o. Blansko, Smetanova 2375/12, 67801, IČO 01857223